Whatsapp

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1985 yılında avize taşı imalatı ile başladık, 1990 yılında avize iskeleti imalatını da ekleyerek işimizi daha fazla büyütüp geliştirdik. Aldığımız özel siparişleri; titizlikle ve en ince detayına kadar tecrübeli ve profesyonel kadromuzla yapmaktayız, kurulduğumuz günden bugüne, sürekli değişimin ve kalitenin öncüsü olduk. Kalitemizi bozmadan çalışmalarımızı sürdürürken, çıtamızı daima yüksekte tutarak yolumuza daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Ürünlerimizde; kalite, estetik ve kullanım kolaylığı esas alınmış olup bu prensipten kesinlikle ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Klasik, Osmanlı, Antik, Modern ve Kristal avize ve abajur çeşitlerini üretmekteyiz. Modellerimizi standart üretim ile sınırlamadan fikir, istek, görüş ve ölçülere göre çeşitlendirerek avize ve aydınlatma olarak sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti ve güveni esas ilkemizdir. Bu sebepten sadece satış esnasında değil, satış sonrasında verdiğimiz hizmetlerle de sizleri memnun etmek için özveri ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İstenilen avize için üretime geçmeden önce uygulanacak olan yeri görüp olabilecek en iyi şekilde imalatına başlamaktayız. Bahçe aydınlatmaları da yine aynı titizlik ve özveri ile hazırlanmaktadır.

Kalite ve tecrübelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz referanslarımızı inceleyebilir ya da ürünlerimizin çeşitliliğine ve kalitesine tanık olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.